Služby a činnosti, které ateliér nabízí...

POZOR !!!              Změna adresy: Cítovská 980/18, 184 00  Dolní Chabry

Podrobnější informace o činnostech

VÝTVARNÉ WORKSHOPY

Aktuální nabídku výtvarných workshopů najdete vždy v odkazu Aktuální informace, workshopy, akce. 


                          E - SHOP

V e-shopu  budou průběžně nabízeny výrobky ateliéru s možností osobního vyzvednutí v ateliéru, případně zajistím osobní předání v rámci Prahy, Poděbrad. Platba, prosím, vždy hotově. V případě zájmu o nabízený výrobek, využijte e-mailovou adresu nebo odkaz Kontaktujte mě. Nyní nově ZÁSILKOVNA s bezhotovostní platbou předem.

                 NÁVRHY INTERIÉRŮ

Návrhům a realizacím interiérů se občasně věnuji již několik let. Realizace jsem prováděla především v rámci dětských a studentských pokojů, ale zabývala jsem se i realizacemi tzv. upgready - u prostorů, které již po letech ztratily jiskru a bylo potřeba je oživit. U dětských realizací mám k dispozici fotodokumentaci. Jedním z minipříkladů  je i nové pojetí interiéru ateliéru. Viz obrázek nahoře. Konkrétní popis pak v odkazu Reference. 

Při své práci jsem zvyklá využívat cenově dostupný nábytek, dekorační předměty, textilie tak, aby výsledek sloužil svému účelu a pořizovací náklady nebyly přemrštěné a celek působil vkusně a komplexně a zároveň vše bylo dle představ klienta. 

Pracuji za velmi přijatelné ceny, jsem schopna provést návrh formou barevného náčrtu a nabídku dalších zařizovacích předmětů zpracovávám včetně fotografií na PC tak, aby představa o budoucím prostoru byla co nejvíce vypovídající.

Pokud byste měli zájem o tuto službu a váháte, stačí si domluvit schůzku, donést fotografie prostoru - prvotní konzultace pak probíhá zdarma.


     PORADENSTVÍ HOME     STAGING

Poradenství v této oblasti je možná pro řadu lidí novinkou, jsem však přesvědčená o tom, že se vždy vyplatí.  Ve stručnosti se jedná o úpravu interiéru, který nabízíme k pronájmu, či k prodeji. Úprava interiéru, či exteriéru nabízené nemovitosti má za následek zvýšení atraktivnosti, prodej, či pronájem může pak být rychlejší a za vyšší cenu. Často za minimální náklady. 

HOME STAGING má několik fází - dá se pojmout pouze poradenstvím - doporučeními, nebo lze provést i jednoduchou realizaci úprav. Případně složitější realizaci na základě doporučení provádí majitel sám.

Tato služba bývá součástí nabídky větších realitních kanceláří. Já Vám tuto službu mohu nabídnout za velmi přijatelnou cenu i při prodeji, či pronájmu Vaší nemovitosti bez účasti RK. Z mé strany se jedná o certifikovanou službu.

Pro, alespoň, částečnou představu nahlédněte do odkazu Reference.

V případě zájmu mě, prosím, kontaktujte. Služba by měla vždy proběhnout před nafocením a prohlídkami prostoru.

Prvotní návštěva, včetně základní konzultace - prohlídka nabízeného prostoru 500,-- Kč.

     OSLAVY S VÝTVARNÝMI PROGRAMY

Oslavy s výtvarnými programy - neboli oslavy na přání nabízím u vás doma, nebo v pronajatém prostoru. Cenová kalkulace se bude odvíjet dle náročnosti výrobku ... zhruba 200,-- Kč na osobu a více. 

Základní sazba pro cca 10 dětí je 2000,-- Kč.

Pokud je dětí méně, je možné domluvit např. malování na ruku, obličej na doplnění hodnoty do výše 2000,-- u oslavy.


Mezi možné druhy výrobků patří např. potisk, výroba textilních tašek několika typy dozdobení, výrobky z ovčí vlny, kombinace dřeva a ovčí vlny, výroba originálních hrnečků, výroba šperků - náramky, náušnice, svícny, květin. dekorace, princip scrapbook ... atd. Vždy před oslavou připravím kalkulaci a vzorek ke schválení.   

Vzhledem k mému pedagogickému vzdělání není po dobu workshopu obvykle potřeba jiný dospělý dozor.

     PEDAGOGICKÉ PORADENSTVÍ V         OBLASTI MŠ

Mám zhruba 6-ti letou praxi v této oblasti, zkušenosti s předškoláčky i se sotva tříletými malými mateřáčky. A i vlastní, již trochu starší zkušenost, z druhé strany, v roli rodiče.

Musím říci, že oproti mé zkušenosti se mnoho změnilo v dobrém i nedobrém a mnoho je hlavně o osobním přístupu pedagogů ale i rodičů.

Pro mě je toto téma v mnoha ohledech velmi naléhavé, především kvůli tomu, že děti a rodiče nejsou na vstup do školky vůbec připraveni a rodiče uplatňováním své volné výchovy dovedou své děti do fáze, kdy ve školce v počtu 24 dětí jsou po nich požadována určitá pravidla a dovednosti už jenom kvůli tomu, abychom je mohli "zdravé a celé" odevzdat rodičům.

Často je mi i smutno z toho, že předškolní zařízení se stává často odkladištěm i těch nejmenších dětí po celý den, přičemž maminka je s mladším dítětem na MD a to i v čase současných velkých zdravotních rizik. A to se jedná o malé 3leté děti, ne o předškoláčky, kteří mají povinnou předškolní docházku.

Proto bych chtěla v období zápisů do MŠ, respektive před ním nabídnout konzultaci buď osobní, nebo skupinovou - kdy by hlavním tématem byl hladký vstup do mateřské školky bez slziček dětí, ale i maminek.

Pokud by někoho trápil jakýkoli problém i v průběhu docházky, včetně připravenosti na ZŠ, je možno se domluvit na osobní konzultaci viz. Ceník. Záložka po levé straně.
                      MALOVÁNÍ NA OBLIČEJ

Malování na obličej je u dětí vždy oblíbené, může být součástí oslavy narozenin, nebo jako zpestření při hromadných společenských, či firemních akcích. Obvyklá cena je 1000,-- Kč,  sazba je za 1h činnost, jedno dítě trvá cca 10 až 15 minut - pak je možné propočítat a odhadnout časovou náročnost. Není problém pracovat i 3 a více hodin v kuse. Jsem na to zvyklá.

Pracuji se zdravotně-nezávadnými barvami. doplňuji třpytkami.


                       AVON

Pokud máte rádi kosmetiku firmy AVON - zastavte se, v ateliéru je vždy k dispozici katalog k nahlédnutí, či zapůjčení.